19 III 2016

Kolejna zbiórka 11 Gromady Wrocławskiej Skautów Europy działających przy naszej parafii będzie miała miejsce w sobotę, 19 marca 2016 r. Zbiórka będzie miała wyjątkowy charakter - będzie to Pielgrzymka do Henrykowa z okazji Dnia Modlitw za FSE.

Plan zbiórki jest następujący:

• 7:30 – zbiórka:
    • kościół św. Faustyny przy ul. Jackowskiego lub
    • kościół św. Augustyna przy ul. Sudeckiej
  • 7:45 – zajęcie miejsc w autokarach
  • 8:00 – odjazd autokarów
  • 9:30 – rozpoczęcie pielgrzymowania
  • 13:15 – spotkanie przed wejściem do Sanktuarium
  • 13:30 – uroczyste wejście do Sanktuarium, przygotowanie do Mszy św.; możliwość przystąpienia do spowiedzi
  • 14:00 – Msza św.
  • 15:00 – obiad (posiłki wydawane w refektarzu i na terenie przy Sanktuarium)
  • 16:00 – konferencja dla Rodziców (możliwość skorzystania z opieki nad dziećmi); czas na zajęcia w jednostkach i szczepach; spotkanie dla Duszpasterzy
  • 17:30 – Apel kończący pielgrzymkę
  • 18:15 – odjazd autokarów do Wrocławia
  • 19:45 – planowany przyjazd do Wrocławia.

Szczegółowe informacje dot. pielgrzymki zdobyć można u Akeli naszej Gromady Wilczków - Michała Wiśniewskiego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)